31.08.2020

Zajęcia w roku szkolnym 2020/ 2021 powracają !

 
Od przyszłego tygodnia ruszają zajęcia plastyczne dla dzieci w Kamieńskim Domu Kultury w dwóch grupach:

I grupa ( dzieci od lat 8); wtorek, godz. 16:00-17:30
RYSUNKU I MALARSTWA kierowane są do wszystkich, którzy chcieliby pogłębiać swoje zainteresowania i umiejętności plastyczne jakie wykorzystuje rysunek i malarstwo.
Nauczymy się jak przedstawić martwą naturę czy postać, zwierzę przy użyciu różnych technik plastycznych (ołówek węgiel, piórko czy malarstwo akwarelowe ), popracujemy nad perspektywą i kompozycją, puścimy wodze wyobraźni...
Założeniem programu jest również pogłębianie kreatywności uczestnika zajęć przy samodzielnym tworzeniu ilustracji do książki , zaproszenia na urodziny czy kartki okolicznościowej.

II grupa (dzieci od (3)4 do 7 lat); środa , godz. 16:00-17:30
DZIECIAKI W AKCJI to zajęcia ogólnoplastyczne i rozwojowe dla dzieci od lat (3)4. Na zajęciach liczy się dla nas kreatywność w różnorakiej formie. Stawiamy na wyobraźnię, zabawę i kontakt.
Na zajęciach będziemy robić pacynki, maski, skrzydełka, instrumenty... Zrobimy teatrzyk cieni, kukiełkowy i wiele, wiele innych ciekawych rzeczy!
Na zajęcia duże, samodzielne dzieci przychodzą same, a z maluchami mile widziani będą ich opiekunowie.

Startujemy już w przyszłym tygodniu (8 i 9 września), godzina 16:00 - spotkanie w Kamieńskim Domu Kultury ( ul. Wolińska 9)

Koszt zajęć:

RYSUNEK I MALARSTWO: miesiąc 40 zł
DZIECIAKI W AKCJI: miesiąc 30 zł