O nas

Kamieński Dom Kultury jest samorządową instytucją kultury w Kamieniu Pomorskim, reaktywowaną w 2009 roku.

Zajmujemy się organizowaniem imprez miejskich, festiwali, wystaw, koncertów, wykładów, przeglądów, warsztatów oraz regularnych zajęć prowadzonych przez naszych instruktorów.

W zakresie działalności kulturalnej, artystycznej i edukacyjnej oferujemy wsparcie techniczne i merytoryczne podmiotom takim jak placówki oświatowe, stowarzyszenia, instytucje samorządowe...

Misją Kamieńskiego Domu Kultury jest propagowanie kultury i tradycji na terenach Gminy Kamień Pomorski, aktywizowanie mieszkańców w każdym wieku do uczestniczenia w lokalnych wydarzeniach, aktywnościach społecznych i kulturalnych i edukacyjnych.

Nasze hasło “Ożywiamy Kamień” przewodzi nam w działaniach.

Organizujemy przedsięwzięcia takie jak: Międzynarodowy Festiwal Współczesnej Kultury Ludowej, Pikniki Rodzinne, Wioski Kadekowskie - z kulturą w drodze, Weekend Modelarski, Mikołajkowy Turniej Szachowy, Sztab WOŚP, oraz inne, okolicznościowe wydarzenia kalendarzowe…

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w wydarzeniach, korzystania z oferty edukacyjnej oraz do wspierania naszych działań w postaci sponsoringu czy wolontariatu.

Bip Kamieński Dom Kultury Facebook Kamieński Dom Kultury Instagram Kamieński Dom Kultury Youtube Kamieński Dom Kultury