01.2023...

Wszystkich zainteresowanych udziałem w akcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 zapraszamy do kontaktu z Kamieńskim Domem Kultury! ❤

Nie zwalniamy, dołączamy do super Sztabu Dziwnów i już wspólnie planujemy dla Was wiele akcji. 💪 Masz pomysł? Chcesz pomóc, ale nie wiesz jak? Odezwij się do nas!

👉Planujemy wspólne akcje w TYGODNIU WOŚP - 23-29.01.2023r, koncert z Piknikiem WOŚP-owym, oraz ekoŚwiatełko do nieba na Marinie w Kamieniu Pomorskim. Deklaracje udziału przyjmujemy do końca grudnia.

☎️ Kontakt: 601553280 lub mailowo: biuro@kamienskidomkultury.pl

UWAGA WOLONTARIUSZE i PRZEDSIĘBIORCY - chcesz kwestować z puszką w tym roku?
Zgłaszamy się przez formularze on-line: www.iwolontariusz.wosp.org.pl , podając w tym roku numer sztabu w Dziwnowie: #5599 (ze względu na ograniczenia w regulaminie rozliczanie puszek, również odbywać się będzie w Sztabie w Dziwnowie).

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej - KAŻDY może pomóc!!!

Siema 👋

WOŚP 31 FINAŁ