do 21.08.

❗️❗️❗️ UWAGA, UWAGA ❗️❗️❗️

🌊 PRZEDŁUŻAMY TERMIN SKŁADANIA PRAC na Konkurs Artystyczny pt. „Nasze Morze Bałtyckie”. 🌊

Niedawno Konkurs został objęty patronatem honorowym Starosty Kamieńskiego, który wręczy nagrodę główną, a jego zasięg z gminnego, zyskał status powiatowego konkursu – skierowanego do wszystkich mieszkańców Powiatu Kamieńskiego. Woliński Park Narodowy również wspiera Konkurs zapewniając atrakcyjne nagrody!

O konkursie:
👉 Celem konkursu jest pobudzenie do artystycznych działań mieszkańców naszego Regionu, którzy żyją w okolicy wybrzeży Morza Bałtyckiego. Dla wielu z nas, Bałtyk i jego plaże są inspiracją, miejscem odpoczynku, rekreacji, miejscem do zabawy, medytacji… Pragniemy zwrócić uwagę na nasze Morze Bałtyckie, jego piękno i konieczność ochrony i pielęgnacji oraz pokazać nadesłane prace podczas Światowego Dnia Mórz.

👉 Forma prac konkursowych jest otwarta; rysunek, malarstwo, grafika, fotografia, wideo, performance, poezja, piosenka, tekst, stand-up, rzeźba, ceramika, instalacja, land-art, kolaż… dlatego, że Bałtyk inspiruje na wiele sposobów.

👉 Prace konkursowe będą odpowiadać na 3 podane tematy:
1. Nasz Bałtyk,
2. Na plaży fajnie jest!,
3. Świat morskich/nadmorskich zwierząt.

👉 Nasi partnerzy wezmą udział w ocenianiu nadesłanych prac oraz nagrodzą uczestników publikacją wybranych prac na swoich stronach internetowych i portalach społecznościowych.

👉 Serdecznie zapraszamy do publikowania informacji o konkursie na Waszych stronach internetowych, w waszych instytucjach, druku plakatu, rozpowszechniania informacji w grupach zainteresowanych tematami artystycznymi.

❗️❗️❗️ Ze względu na dołączających do nasz partnerów, termin składania prac został wydłużony o czas wakacyjny i kończy się 21 sierpnia 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Z pozdrowieniami,
Kamieński Dom Kultury

Regulamin konkursu do pobrania: