20.08.2020

Festiwal Współczesnej Kultury Ludowej - KONKURS ONLINE

Festiwal Współczesnej Kultury Ludowej im. Jana Iwaszczyszyna w Kamieniu Pomorskim, z wiadomych nam względów, w tym roku się nie odbędzie... Kamieński Dom Kultury, w tym trudnym dla nas wszystkich okresie jest jednak z Wami! Chcemy podtrzymać tradycje i wkład w rozwój kultury śpiewaczej zespołów ludowych, grup śpiewaczych i kapel, uczestników Festiwalu a także jego sympatyków. Kamieński Dom Kultury we współpracy z Lubuskim Oddziałem Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej w Zielonej Górze ogłasza konkurs do którego zapraszamy autorów tekstów, autorów muzyki, oraz aranżerów muzycznych z całej Polski 

Zasady konkursu

1. Przygotuj własny tekst piosenki, nigdzie jeszcze nie prezentowany publicznie i podaj na jaką melodię proponujesz tekst zaśpiewać, lub stwórz własną melodię/ lub aranżację/, dołączając do tekstu zapis nutowy/ z akordami na gitarę , keyboard/.
2. Pod podanym adresem e-mail wyślij w załączniku:
- własny tekst z podaniem tytułu piosenki, na której melodię proponujesz ją zaśpiewać
- lub własny tekst z zapisem nutowym/ aranżacją/
- lub własny tekst z zapisem nutowym i akordami/ aranżacją/
3. Podaj imię i nazwisko autora tekstu, autora muzyki/ aranżacji/, kilka zdań o sobie oraz zdjęcie.
koniecznie swój adres e-mail

 Adres e-mail pod którym należy przysyłać prace konkursowe:
biuro@kamienskidomkultury.pl W tytule wpisz: Konkurs FWKL.

Najlepsze teksty i muzyka zostaną ocenione przez komisję konkursową powołaną przez organizatorów i będą opublikowane w śpiewniku udostępnionym wszystkim zespołom. Na zwycięzców czekają również dyplomy oraz nagrody związane z FWKL.

Na prace konkursowe czekamy do 31 sierpnia 2020 roku.

O wynikach konkursu każdy uczestnik otrzyma informację przesłaną na skrzynkę e-mail.
Regulamin konkursu może być modyfikowany /w zależności od rozwoju sytuacji/.

Biorąc udział w konkursie, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez administratora – Kamieński Dom Kultury.