FESTYN MYŚLIWSKI - WARSZTATY PLASTYCZNE, OGŁOSZENIE KONKURSU I ŁUCZNICTWO

W ubiegłą niedzielę, podczas Festynu Myśliwskiego w Kamieniu Pomorskim ogłosiliśmy wyniki konkursu Plastycznego "Mieszkańcy Lasu", w którym nagrody ufundował organizator wydarzenia Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego.

🖼️ Prace konkursowe można oglądać na wystawie w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej w dworku Von Kleista. Zapraszamy! 🤗

🎨🧑‍🎨 Podczas festynu, nasze Panie instruktorki prowadziły warsztaty plastyczne używając darów natury; kasztanów, szyszek, kory, łupinek... i nowych mediów.. Na świeżym powietrzu próbowaliście swoich sił strzelając z łuku 🏹 z naszym instruktorem łucznictwa!

Dziękujemy za długotrwałą współpracę Panu Waldemarowi Panek, organizatorowi wydarzenia, i za nieustające wsparcie dla Kamieńskiego Domu Kultury! 💚

Kolejny post w pełni poświęcimy pracom Konkursu Plastycznego 🏆😍🔜