Festiwal Dzika Plaża

Festiwal Dzika Plaża już trzeci raz odbył się w Kamieniu! Tegoroczna edycja urosła o jeden dzień i tak oto w PIĄTEK, w specjalnej strefie zwanej Wyspą Skarbów, odbyły się animacje dla dzieci z cyklu Pikników Rodzinnych, pod flagą Pirata oraz festiwal dla całej rodziny i mieszkańców w każdym wieku.

Na scenie występowała Anna Celebańska, która dała nam klimatyczny występ instrumentalno-wokalny, śpiewając i grając na gitarze przy akompaniamencie klawiszy Marcina Bartnika.

Andrea Lattari - włoski piosenkarz, który podbił serca publiczności nie tylko najpopularniejszymi kawałkami włoskiej muzyki rozrywkowej, ale również swoją otwartością i wspólną zabawą z publicznością.

Na scenie gościliśmy Agę Dębowską - z czołówki The Voice of Poland, profesjonalistka w swoim fachu, wykonała dla nas show wokalne, które powaliło co poniektórych na łopatki. Równie zniewalającą stylizację specjalnie dla Agi wykonała Patrycja Pietkiewicz.

A do późnych godzin nocnych grał i bawił nas Zespół Nova! Muzyka do zabawy, tańca i śpiewu, muzycy, showmani oraz rozpalony ogień zjednoczyły publiczność do wspólnej zabawy!

W SOBOTĘ bawiliśmy się przy muzyce hous, techno, funk, granej przez DJ:
DJ Fulla Nata, Funky Paul, Ernest Wax, Arthur Keen, Jazzek. Muza była niesamowita! DJ-e zabrali nas w podróż do tańca przy muzyce elektronicznej. Nawet deszcz nie był straszny i nie przerwał imprezy i tańców. 

Główny dzień Festiwalu Dzika Plaża Open Air otworzyła Wolińska Orkiestra Bębniarska, która idealnie trafiła na przerwę w dostawie prądu z elektrowni i uratowała wieczór. To było pięknie wprowadzenie do Festiwalu, bo bębny rozbrzmiewały niesamowicie! 

Gośćmi specjalnymi sceny i Festiwalu byli RENA i SAGE oraz Aga Dębowska, którzy dali krótkie ale spektakularne show, po którym bawili się razem z nami! Muza, tańce, rozmowy i zabawa trwały do samego rana.

O jedzenie i napoje zadbali: Pub & restauracja MESSA, Klub Seniora “Lawenda” oraz Romans z Morzem z Dziwnówka. Klimatyczny wystrój strefy gastro i namiotu dla sponsorów, wykonawców i organizatorów wykonała ………

Na hangarze wyświetlane były animacje wykonane przez Małgorzatę Michałowską (dyrektor Kamieńskiego Domu Kultury).

Festiwal organizowaliśmy razem z Organizacją Dzika Plaża, w której skład wchodzą: Patrycja Pietkiewicz, Kamila Derylak, Aldona Borowska i Małgorzata Michałowska.
Grupę współtworzyli również inni ludzie, wolontariusze i wykonawcy: Jakub Borzymowski, Damian Górski, Dariusz Michałowski, Amanda Kasica, Anna Krupa, Katarzyna Grycko, Ernest WAX, Stona, Dyziu, PGK Kamień Pomorski, Burmistrz Kamienia Pomorskiego oraz wiele innych osób, którym bardzo dziękujemy!

Dziękujemy również ekipie fotografującej Babczynski.info oraz Piotrowi Szalcowi za super foty i pomoc! Marcinowi Zaborowskiemu i Pawłowi Łącznemu za foty i filmik promo i super spotkanie!

Dziękujemy sponsorom: Art Pensjon, Gerard Gatzka, Sklep Mróz, Marek Szszkowski- Sołtys Wrzosowa, Marina Kamień, Oliwia Pietkiewicz, Halina Kus, Piotr Pietkowski, Kilarscy, Piekarnia Ciastkania Wiesława Żelka,  Pub & Restauracja MESSA, Uzdrowisko Kamień Pomorski, Cafe Mila Międzywodzie, Sreberko, Robert Ryterski, Firma Reus, Agencja Artystyczna Grand Music, Waldemarowi Pankowi- Pankbud- Tartak Stolarnia, Filipowi Kuziemko- Centrum Ogrodnicze Raj Ewy i wielu innym za umożliwienie, finansowe, rzeczowe, usługowe, tworzenia tego Festiwalu!
Bez takiego wsparcia organizacja byłaby niemożliwa!

Ze względu na bezpieczeństwo i koszty organizacji imprezy, wejście było biletowane, tym samym ilość miejsc była ograniczona. Teren imprezy był ogrodzony i strzeżony oraz wyposażony w odpowiednie zaplecze sanitarne. Bilety można było dostać w: Kamieńskim Domu Kultury, Messa- Pub&Restaurant, Salonie fryzjerskim Patrycji Pietkiewicz, Cafe del Mar w Dziwnowie, Marina ONE, Baza u Zubka oraz bezpośrednio na wejściu.