DZIECIAKI W AKCJI 15.10.2022 SPOTKANIE W BIBLIOTECE

Dziś na DZIECIAKI W AKCJI czekała niespodzianka! 🥰🥰🥰🥰 Dwie grupy dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami spotkały się wspólnie na warsztatach z bajkoterapii ❤️❤️❤️❤️❤️poprzedzonych spotkaniem w Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim.

Wspaniali pracownicy biblioteki ugościli nas iście po królewsku!!!!!!! Mogliśmy przejść się po książkowych alejkach działu dziecięcego, poprzytulać się do pluszaków i wylegiwać się na kolorowych siedziskach słuchając ciekawych opowieści z bibliotecznego teatrzyku. 😍😍😍😍😍

Jednak najważniejszym celem naszej wizyty był udział w projekcie "Mała książka-wielki człowiek", którego organizatorem jest Instytut Książki w Krakowie oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach projektu dzieci zapisały się do naszej biblioteki i odebrały Wyprawki Czytelnicze a w niej książki „Pierwsze czytanki dla…” oraz Kartę Małego Czytelnika, do której będą zbierały naklejki, za które otrzymają imienny dyplom.

Serdecznie dziękujemy za przemiłą gościnę. Ten dzień zapadnie na długo w naszej pamięci! ❤️❤️❤️❤️❤️