Wojewódzkie Dni Pszczelarza oraz Dożynki Gminne!

Kamieński Dom Kultury był współorganizatorem Dożynek oraz części organizacyjnej spotkań, wykładów z okazji Wojewódzkich Dni Pszczelarza.

Wykłady odbywały się w siedzibie Kamieńskiego Domu Kultury i na Hali Widowiskowo Sportowej skąd wyszedł korowód dożynkowy na Stadion - miejsce imprezy i stoisk wystawienniczych. W korowodzie uczestniczyli przedstawiciele samorządów, pszczelarze z Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Szczecinie, zespoły śpiewacze oraz mieszkańcy Gminy Kamień Pomorski.

Na Stadionie Miejskim, Kamieński Dom Kultury zajął się najmłodszymi uczestnikami Dożynek, organizując im stanowisko do zajęć plastycznych, sportowych i odpoczynku.

Odbyło się również szukanie “igły w stogu siana” - numerków nagród ufundowanych przez Gminę i sponsorów, co sprawiło dzieciom wiele radości.

Sprowadziliśmy również swój zaprzyjaźniony Zespół NOVA, który bawił publiczność do późnych godzin nocnych, bisując wielokrotnie, przy uciesze tańczących.