12.06.2021

Kamieński Dom Kultury na Światowym Dniu Mórz w Międzyzdrojach, już 12 czerwca!

 

W sobotę 12 czerwca zapraszamy do Międzyzdrojów na plażową grę edukacyjną, która w wesoły sposób zaangażuje rodziny i znajomych do wspólnego działania na rzecz morza. Na naszej plażowej trasie znajdą się punkty poświęcone różnym aspektom morskim, a we wszystkich czekać na Was będą zadania, zagadki i wesołe atrakcje dla młodszych i starszych. W programie także aktywności sportowe w strefie zdrowego wypoczynku oraz namiot morskich inspiracji. No i uwaga! Każda aktywna rodzina otrzyma eko certyfikaty oraz nagrody!

Start od 11:00, ale co ważne:

Ze względu na wspólne bezpieczeństwo, prowadzimy rejestrację uczestników. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc, więc warto się spieszyć. Można się zarejestrować na dowolną pasującą Wam godzinę między 11:00 a 14:00.

Aby wziąć udział w imprezie, trzeba tylko wysłać email na narzeczwybrzeza@gmail.com albo zadzwonić (tel. 506045571)

Zróbmy coś razem dla Morza Bałtyckiego!
Działamy wspólnie dzięki wolontariuszom i programowi "Społecznik na lata 2019-2021 - Program Marszałkowski".
Partnerzy spotkania:
- Stowarzyszenie Na Rzecz Wybrzeża
- Woliński Park Narodowy
- Błękitny Patrol WWF
- Urząd Miasta Międzyzdroje
- Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach
- Kamieński Dom Kultury

Cieszymy się, że przepisy dotyczące organizacji wydarzeń plenerowych zmieniają się na tyle, że będziemy mogli spędzić ten czas z mieszkańcami. Jednak ze względu na wspólne bezpieczeństwo, osoby niezapisane nie będą mogły wziąć udziału w projektowych atrakcjach i warsztatach plażowych 12 czerwca 2021.

Martyna Rabska-Osipowicz
Koordynator d.s. projektów
Stowarzyszenie Na Rzecz Wybrzeża