21.03.2021

Gra miejska ŚLADAMI WIOSNY 

Kamieński Dom Kultury zaprasza na GRĘ MIEJSKĄ

 
🕵️‍♀️🌿 "ŚLADAMI WIOSNY" 👣🌷
która odbędzie się w Dzień Wiosny 21 marca'21! 🏃‍♂️🏃‍♀️
 
Czy Wiosna już do nas zawitała? Mamy wrażenie, że wpadła w odwiedziny już pod koniec lutego 🌞 ale później znowu się schowała... 🌨 nieśmiało czeka na moment, żeby oczarować nas swoją mocą budzenia natury do życia! 🧚‍♀️🐦
 
Przejdź trasę jej śladami i złap Wiosnę, niech już u nas zostanie na dłużej, zazieleni Kamień Pomorski i okolice i ogrzeje nasze serca! 💛😇🌳
 
📌 Start przy Ratuszu od 12.00 do 15.00, 21 marca 2021 (niedziela).
 
📱 Zabierzcie ze sobą telefon z dostępem do Internetu, aplikacją do skanowania kodów QR (dostępna za darmo w sklepach z aplikacjami) oraz długopis.
 
📋 Dzieci biorące udział w zabawie proszone są o przyniesienie podpisanej zgody rodzica (wzór do wypełnienia lub przepisania znajdziecie na naszej stronie internetowej)!
 
🧣🥾Ubiór odpowiedni do pogody. Czas przejścia trasy, w zależności od uczestników, 45min do 90min.
 
😷 Grupy uczestniczące w biegu są zobowiązane do przestrzegania obowiązujących obostrzeń epidemiologicznych!
 
🏆🏅 Na mecie czeka na Was LOTERIA FANTOWA 🎁❓ po części ufundowana przez przedsiębiorców z Kamienia Pomorskiego za co pięknie dziękujemy 🙌 i zapraszamy jeszcze chętnych, do wzbogacenia loterii swoimi wyrobami, produktami, gadżetami, rękodziełem... Niewykorzystane przedmioty zasilą pulę nagród innych wydarzeń!
 
A kto nas wsparł? 🧐💸 Ze względu na to, że czekamy jeszcze na parę odpowiedzi, dowiecie się na wydarzeniu oraz z podsumowania wydarzenia, jakie publikujemy zawsze na naszych stronach www, FB i poprzez regionalne portale informacyjne.
 
🙏 Dziękujemy za współpracę i wspólną zabawę przy wydarzeniu zadeklarowanym podmiotom: Muzeum Kamieni w Kamieniu Pomorskim, Miejskiemu Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Bibliotece Publicznej Powiatowej i Miejskiej w Kamieniu Pomorskim!
🌷🌷🌷
 
Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież i dorosłych do wspólnej (na miarę możliwości) zabawy. 🤗🤗❤️❤️
 
Pani Wiosna i Kamieński Dom Kultury