Kiedy:
13 kwiecień 2019@10:00 – 16:00
2019-04-13T10:00:00+02:00
2019-04-13T16:00:00+02:00
Gdzie:
Wolińska 9
72-400 Kamień Pomorski
Koszty:
40 zł
Kontakt:
Kadek
663 980 133

Kamieński Dom Kultury zaprasza na przedświąteczne „wietrzenie strychów i piwnic” czyli na tak zwany pchli targ. Wystawcą, sprzedawcą, negocjatorem jesteś Ty! Przynieś ze sobą zalegające u siebie rzeczy! Wymień się, sprzedaj, wróć do domu z czymś zupełnie wyjątkowym.

Wśród wystawców wyróżniamy następujące kategorie:
WYMIANKI UBRANIOWE – zabierzcie zbędne ubrania z szafy – przewidziany jest wieszak ale nie wieszaki;-)
– na Salce Kadeku
HAND MADE – Rysujesz? Robisz kolczyki? Wyszywasz? Dłubiesz w drewnie? Produkujesz własne kosmetyki? …a może masz własnoręczne dekoracje świąteczne na sprzedaż? To kategoria dla Ciebie! (Polecamy zadbać o sposób wystawiania się we własnym zakresie – na miejscu dostępne są ławki szkolne).
– w holu głównym Hali Widowiskowo-Sportowej
STREFA DZIECIĘCA – Jest to kategoria dla dzieci i z przedmiotami dla dzieci. Jeśli znudziły Ci się Twoje zabawki i zechcesz wymienić się z kolegą czy koleżanką na resoraka lub gierkę planszową – przyjdź, weź ze sobą dobry humor, stare zabawki i kieszonkowe! Przewidziane jest miejsce do zabawy, w którym będzie można wypróbować swoje nowe zdobycze!
– w holu głównym Hali Widowiskowo Sportowej
STREFA BUBLA – limitem jest wielkość – przedmioty i meble max w rozmiarze komódki:)– nie przynosimy szaf i łóżek!!! Natomiast rower, fotel czy lampa są mile widziane! Na miejscu przewidziane są palety drewniane do zagospodarowania stanowiska oraz ławki szkolne.
– przed wejściem do budynku (w razie niesprzyjającej pogody – w środku)
STREFA KWIATOWA – nie wystawiaj kwiatka pod śmietnik – przywieź go i wymień się na coś innego!– przed wejściem do budynku (w razie niesprzyjającej pogody – w środku)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Podział na grupy służy ułatwieniu organizacji i sugestii asortymentu ale stanowiska można łączyć i zagospodarować wedle uznania
W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu z Kamieńskim Domem Kultury!

Bip Kamieński Dom Kultury Facebook Kamieński Dom Kultury Instagram Kamieński Dom Kultury Youtube Kamieński Dom Kultury