FOTOGRAFIA

Zajęcia z FOTOGRAFII to nie tylko świetna zabawa ale i interesujące zajęcie. Fotografia, obrazy wizualne otaczają nas wszędzie. W programie zajęć: Nauka obsługi sprzętu fotograficznego i studia, poznanie niezbędnych narzędzi i parametrów do wykonania dobrego zdjęcia, poznanie technik retuszu i sposobów udostępniania. Zajęcia poprowadzi fotograf, który może opowiedzieć nie tylko o tym co wyżej, ale również o publikowaniu swoich zdjęć w najlepszych magazynach i współpracowaniu ze znanymi modelkami i fotografami, nie tylko z Polski. Na pewno wiele się nauczycie, a przy okazji wyjdziecie z zajęć ze swoimi najlepszymi fotkami!

[wkrótce]

120 min / 50 pln

Zapisy na zajęcia w Kamieńskim Domu Kultury: 663 – 980 – 133

WIDEO I MULTIMEDIA

To cykl spotkań, które skierowane są do osób interesujących się tworzeniem materiałów wideo, mających chęć do pracy samodzielnej. Obraz nagrany cyfrowo daje niesamowite pole do popisu, do tworzenia narracji, puszczenia wodzy fantazji, pokazywania innego punktu widzenia… Zajęcia będą indywidualnie dopasowane do celów młodego człowieka czy dorosłej osoby, będą miały charakter lekcji ogólnych, części praktycznej i indywidualnych konsultacji, oglądania materiałów.

[ Wkrótce ]

Warsztaty dla grupy maksymalnie 15-osobowej. Opłata jednorazowa 50 pln na rzecz zakupu sprzętu do pracowni multimedialnej. Czas trwania ok. 4 godziny.

Zapisy na zajęcia w Kamieńskim Domu Kultury: 663 – 980 – 133

Zapraszamy głównie młodzież i dorosłych.

Mile widziane własne nagrania (nawet telefonem) lub prace, tych co już coś tworzyli. Chętnie to będziemy rozwijać i wspierać!

MATERIAŁY DO POBRANIA

 

 

Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody rodzica / opiekuna prawnego dziecka niepełnoletniego uczestniczącego w zajęciach w Kamieńskim Domu Kultury

 

Oświadczenie na samodzielne przyjście nieletniego dziecka na zajęcia

 

Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody uczestnictwa w zajęciach - dla pełnoletnich

 

Bip Kamieński Dom Kultury Facebook Kamieński Dom Kultury Instagram Kamieński Dom Kultury Youtube Kamieński Dom Kultury