13.04.2024

MAŁYSZOMANIA powraca! Zapraszamy na Mistrzostwa Kamienia Pomorskiego w Skokach Narciarskich!

Deluxe Ski Jump 2 to absolutna sportowa oraz zręcznościowa klasyka wykonana w grafice 2D.
Sukces DSJ 2 w Polsce nie przyszedłby jednak z pewnością, gdyby nie osiągnięcia Adama Małysza i tzw. małyszomania, to dzięki temu gra urosła do rangi gry kultowej.

Zapraszamy wszystkich chętnych na turniej najlepszego symulatora lotów narciarskich Deluxe Ski Jump 2!
Zawody odbędą się na kamieńskiej skoczni narciarskiej - na Sali Widowiskowej w siedzibie Kamieńskiego Domu Kultury przy ul. Wolińskiej 9 w Kamieniu Pomorskim.
Ponadto transmitowane będą na żywo na kanale YouTube, a całość komentowana będzie przez znanego, lokalnego stand-upera Piotra Wojteczka.

Na uczestników czeka zimny poczęstunek i ciepły posiłek, bufet kawowy oraz komputery do treningów, a także atrakcyjne nagrody i pamiątki! Wpisowe za udział w zawodach 50 zł

Zapraszamy również na strefę kibica, osoby chcące wspomóc uczestników - swoim ubiorem, flagą, okrzykami...
Nie często ma się okazję zostać mistrzem Pomorza w skokach narciarskich, dlatego zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

13 kwietnia 2024 roku
Rozpoczęcie turnieju o godz. 12:00
Czas trwania ok. 4 godziny.
Zapisy: biuro@kamienskidomkultury.pl / tel. 663 980 133
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ubiegłych edycji konkursu:
SKOKI NARCIARSKIE w Kamieniu Pomorskim – Kamieński Dom Kultury (kamienskidomkultury.pl)
a także wideo z poprzednich edycji:
Regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.kamienskidomkultury.pl

Instalka gry do pobrania i domowych treningów:
SKOKI NARCIARSKIE