JARMARK ŚWIĄTECZNY w Kamieniu Pomorskim - 17.12.2023

W niedzielę, 17. grudnia 2023 roku, odbył się JARMARK ŚWIĄTECZNY przy Ratuszu, wydarzenie organizowane przez Kamieński Dom Kultury oraz Gmina Kamień Pomorski .

 

Od godziny 13:00 ruszyły stoiska handlowe, oraz atrakcje specjalne - karuzela wenecka oraz mini kolejka.
Można było kupić rękodzieło, dekoracje świąteczne, stroiki, wędliny, sery, miody, przetwory, zabawki... a także zjeść coś na miejscu - kiełbaskę, zupy, pierogi, sery, ryby, ciasta i słodkości, wypić kawę, herbatę czy grzańca.
 
Wystawcom i odwiedzającym czas umilały występy na saksofonie - ucznia i mistrza - Antoniego Strzałki, który dopiero rozpoczął naukę, a już wykazuje zdolności muzyczne, oraz Valeriego Burianenki - instruktora Kadeku.
 
W międzyczasie odwiedzający pobierali losy w Loterii Świątecznej, w której do wygrania były nagrody specjalne - upominki od wystawców, pluszowe misie, oraz 40 choinek - jodeł kaukaskich i świerków.
 
O godzinie 15:00 odwiedził nas Mikołaj na koniu, który później rozmawiał z Wami o Waszych świątecznych życzeniach. Sam mówił o sobie, że jest tylko pomocnikiem, ale dzieci w to nie uwierzyły.
 
Śpiewaliśmy wspólne z Zespołem Uniwersytetu Trzeciego Wieku piosenki świąteczne i kolędy.
 
Na zakończenie części eventowej, odbyło się losowanie nagród w Loterii. Upominki wręczali Burmistrzowie Stanisław Kuryłło oraz Leszek Szefliński.
 
Plac przy Ratuszu zaroił się od choinek!
 
Z relacji wystawców wiemy, że towar ładnie się sprzedawał, co bardzo nas cieszy!
 
Dziękujemy, że byliście z nami!
 
Dziękujemy wystawcom oraz ekipie technicznej Gminy, PKG oraz KDK, dziękujemy mieszkańcom i gościom, za liczny udział w wydarzeniu!
 
Dziękujemy Port Szczecin-Świnoujście za wsparcie wydarzenia!
 
Klimatyczna fotorelacja autorstwa Aniki Marszałek.
 
Link do pełnej fotorelacji znajdziesz na profilu fotografki - Fotografia Anika Marszałek .
 
Wspaniały klimat, frekwencja i Wasza radość, upewnia nas w planowaniu Jarmarków na kolejne lata!
 
Wesołych Świąt !