Kochane dzieci i ich opiekunowie!

Wszystko co dobre, wakacje i nasze spotkania na Piknikach Rodzinnych dobiegły końca...

FINAŁ PIKNIKÓW RODZINNYCH odbył się na tak zwanej ulicy Zamkniętej (ul. Mickiewicza), w czwartek 29 sierpnia. Mieliśmy okazję wybawić się na całego ten ostatni raz w sezonie letnim a atrakcji było naprawdę dużo...

Odbyły się ZAJĘCIA PLASTYCZNE: glina, maski, zabawy. Następnie rozpoczęły się ANIMACJE dla dzieci - wspólna zabawa, konkursy, psoty... ŚWINKA PEPA i MINIONEK.

Na Piknikach Rodzinnych gościliśmy Klub Tańca Sportowego Focus. Młodzi tancerze dali piękny i energiczny występ dla dzieci i innych uczestników Pikniku.

Nie zabrakło też WYSTĘPÓW MUZYCZNYCH podopiecznych Kamieńskiego Domu Kultury.

Odbył się również KONKURS RYSUNKU KREDĄ na ulicy - temat: "Zwierzęta - prawdziwe i fantastyczne". Nagrody dla dzieci zapewnił Michał Kamiński - radny Sejmiku Województwa.

Fajerwerki na zakończenie Pikniku zorganizował i zafundował Pan Przemek ze stoiska, które towarzyszyło nam wielokrotnie podczas Pikników.

Dzieciaki miały do dyspozycji takie atrakcje jak SKAKAŃCE-DMUCHAŃCE, PAINTBALL, FOTOBUDKA Tomasza Teteli, trampoliny, bańki, Dyzia na szczudłach kręcącego balony, kolorowe warkoczyki plecione przez Panią Justynę, kurtynę wodną… Dzieci mogły również pływać niewielkimi łódeczkami w wielkim basenie wody.

Podczas Finału GRILL, lemoniadę i inne przysmaki; kiełbaski, pajdy ze smalcem, buły z dżemem... przygotował Klub Seniora "Lawenda" z Kamienia Pomorskiego. Dzięki Was Klub zakupił wielki termos do żywności, żeby później częstować nas swoimi pysznymi wyrobami.

Przeprowadzona była również zbiórka na rzecz Emila - młodego mieszkańca Kamienia Pomorskiego zmagającego się z chorobą oraz na rzecz Klubu Seniora “Lawenda”.