Spotkanie autorskie z Beatą Zuzanną Borawską

Spotkanie autorskie z Beatą Zuzanną Borawską, autorką książki
🌸📖 "Sama siebie nie pamiętam" 📖🌸
oraz aktorką Olgą Adamską, która czytała fragmenty tej książki.

W środę 21 lipca odbyło się spotkanie z cyklu Kamieńskie Zachody Słońca na leżakach, na pięknej kamieńskiej Marinie.

Gośćmi spotkania były Beata Zuzanna Borawska, dziennikarka, wydawczyni płyt z muzyką jazzową a przede wszystkim autorka, której debiutem literackim jest książka „Sama siebie nie pamiętam” oraz Olga Adamska, aktorka Teatru Polskiego, która odczytała fragmenty tekstu książki. Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze. Były też momenty wzruszenia i zadumy...

Autorka książki w sposób wzruszający opowiedziała skąd pomysł na taką książkę. Temat lektury nie jest łatwy. Są to zapisy zmagań z chorobą jaką jest Alzheimer. Autorka poruszyła w sposób poetycki i artystyczny tematy – chorobę i opiekę nad osobą zależną oraz pamięć – tę utraconą i tę żywą.

Książka zawiera opowiadania, kartki z dziennika, wiersze oraz kolaże Anny Paszkowskiej.

Uczestnicy spotkania mogli nabyć książkę wraz z autografem autorki oraz kolaże z książki w postaci magnesów na lodówkę.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Kamieniu Pomorskim oraz Kamieński Dom Kultury, a także Marinę Kamień Pomorski.
Wydarzenie sfinansowano ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
Dziękujemy Paniom Beacie i Oldze za występ oraz naszym partnerom, a także Wam, drodzy uczestnicy! 🙌