RYSUNEK I MALARSTWO

Zajęcia z RYSUNKU I MALARSTWA kierowane są do wszystkich, którzy chcieliby pogłębiać swoje zainteresowania i umiejętności plastyczne jakie wykorzystuje rysunek i malarstwo. Nauczymy się jak przedstawić martwą naturę czy postać, zwierzę przy użyciu różnych technik plastycznych ( ołówek, węgiel, piórko czy malarstwo akwarelowe), popracujemy nad perspektywą i kompozycją, puścimy wodze wyobraźni... Założeniem programu jest również pogłębianiu kreatywności uczestnika zajęć przy samodzielnym tworzeniu ilustracji do książki, zaproszenia na urodziny czy kartki okolicznościowej. Zajęcia poprowadzi absolwentka studiów wyższych, kierunku Malarstwa na ASP w Katowicach – Pani Nadia Świerczyna-Kwaśniowska – malarka abstrakcjonistka, pasjonatka muzyki i sztuk plastycznych.

120 min / 40 pln za miesiąc

GRAFIKA WARSZTATOWA

Od niedawna, w Kadeku ruszyła pracownia grafiki warsztatowej. Zajęcia prowadzi Pan Leszek Król, lokalny artysta-grafik, o imponującym dorobku i wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu dzieci i młodzieży. Na zajęciach nauczycie się przygotowywać matryce graficzne (w drewnie, gipsie czy linoleum) do wielokrotnego odbijania grafiki na papierze, nauczycie się obsługiwać prasę graficzną, malować na szkle i wiele innych ciekawych rzeczy... Zajęcia są również odpowiednie dla osób, które przygotowują się do szkół artystycznych, średnich i wyższych. Pan Leszek podchodzi indywidualnie do każdego i zadeklarował przygotowywać swoich uczniów do egzaminów wstępnych.

[wkrótce]

90 min / 80 pln za miesiąc

Zajęcia w dwóch grupach wiekowych: dzieci w wieku od 9 - 12 lat oraz młodzież (od 13 lat) i dorośli.

Zapisy na zajęcia w Kamieńskim Domu Kultury: 663 – 980 – 133

MATERIAŁY DO POBRANIA

Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody rodzica / opiekuna prawnego dziecka niepełnoletniego uczestniczącego w zajęciach w Kamieńskim Domu Kultury

Oświadczenie na samodzielne przyjście nieletniego dziecka na zajęcia