GRA NA INSTRUMENTACH DĘTYCH I PIANINIE

Zajęcia indywidualne i grupowe z gry na instrumentach dętych: Flecie prostym, poprzecznym, klarnecie, saksofonie, sakshornie altowym i tenorowym, trąbce, tubie… oraz gry na pianinie. Gramy muzykę klasyczną, standardy jazzowe, utwory estradowe i muzykę rozrywkową. Zajęcia prowadzi Pan Valerii Burianenko – nauczyciel z powołania, multiinstrumentalista. Z takim instruktorem nic nie będzie wydawać się trudne!

45 min / 40 pln

Zajęcia indywidualne dla dzieci (od lat 5) i dorosłych.

Zapisy na zajęcia u instruktora: 515 – 528 - 450

MATERIAŁY DO POBRANIA

Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody rodzica / opiekuna prawnego dziecka niepełnoletniego uczestniczącego w zajęciach w Kamieńskim Domu Kultury

Oświadczenie na samodzielne przyjście nieletniego dziecka na zajęcia