GRA NA GITARZE I PERKUSJI

Pracownia muzyczna, w której uczymy się utworów muzyki rozrywkowej; rock’a, blues’a, jazz’u, pop’u oraz muzyki estradowej. Nasz instruktor muzyczny – Pani Katarzyna Wiśniowiecka – multiinstrumentalista, profesjonalista w swoim fachu, nauczy Was jak uzyskać rock’owe brzmienie i blues’owe flow. Zajęcia z zakresu gry na gitarze; klasycznej, akustycznej, 6-cio strunowej, basowej oraz perkusji.

45 min / 40 pln

Zajęcia indywidualne dla dzieci (od lat 7) i dorosłych.

Zapisy na zajęcia w Kamieńskim Domu Kultury: 663 – 980 – 133

MATERIAŁY DO POBRANIA

Oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody rodzica / opiekuna prawnego dziecka niepełnoletniego uczestniczącego w zajęciach w Kamieńskim Domu Kultury

Oświadczenie na samodzielne przyjście nieletniego dziecka na zajęcia